VELUX – Markizy i rolety

Poznaj 4 zalety markiz i rolet dachowych VELUX

Posiadasz okna dachowe marki VELUX? To świetnie się składa! Czas zaopatrzyć się w odpowiedni system osłonowy. Twój komfort jest w naszych rękach!

1. Najwyższa jakość

Markizy i rolety VELUX wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Zanim opuszczą magazyn i trafią w Twoje ręce, muszą przejść skrupulatny proces testowy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy najmniejszy szczegół jest starannie dopracowany, a co najważniejsze zapewniają termiczną ochronę pomieszczeń bez względu na porę roku.

Zastosowana w markizach i roletach zewnętrznych tkanina, odporna jest na zróżnicowane warunki atmosferyczne i świetnie radzi sobie z deszczem czy silnym wiatrem. Testy pokazują również, że rolety zewnętrzne VELUX nie odkształcają się, nie odbarwiają się, a co najważniejsze zachowują sprawność nawet po upływie okresu gwarancyjnego! Skontaktuj się z nami i poznaj wyjątkowe możliwości zewnętrznych systemów osłonowych.

2. Oferta szyta na miarę

Bogata oferta żaluzji i rolet zewnętrznych VELUX sprawia, że możemy dopasować system do Twoich potrzeb! Do wyboru pozostawiamy aż 140 modnych wzorów i kolorów, a wszystko po to, aby wybrana przez Ciebie tkanina spełniła wszystkie oczekiwania. Wśród naszych propozycji znajdziesz również kolekcje dedykowane najmłodszym z serii znanego producenta filmowego, Walta Desney’a.

3. W duecie raźniej

Markizy i rolety VELUX stanowią idealne połączenie z oknami marki VELUX, bez konieczności wykonania pomiaru. Rolety można zamontować nawet w kilka minut, dzięki systemowi instalowanych fabrycznie mocowań VELUX Pick&Click!™. Niezwykle wąska boczna szyna, wykonana ze szczotkowanego aluminium, nadaje oknom elegancki wygląd, a wszystko dzięki
zastosowaniu systemu Slim line.

4. Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Elegancki wygląd markiz i rolet VELUX, szeroki wachlarz możliwości i zastosowań, a do tego 100% bezpieczne! Konstrukcja rolet VELUX to także doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Zwisające elementy i sznurki to już przeszłość! Otrzymany certyfikat OEKO-TEX®, zastosowany w materiałach tekstylnych rolet zaciemniających, potwierdza, że w tkaninach nie zostały użyte szkodliwe substancje. Sprawdź je!

Twój komfort na poddaszu

Zapewnij sobie maksimum wygody – wpuść trochę światła i kontroluj temperaturę wewnątrz pomieszczeń na poddaszu! Wystarczy zastosować najbardziej optymalne rozwiązanie czyli połączenie wewnętrznej rolety do regulacji ilości wpadającego światła lub ograniczającego utratę ciepła z zewnętrzną markizą lub roletą chroniącą przed upałem i… gotowe!

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się Twoim poddaszem!

W ofercie VELUX dostępne są również:

  • rolety plisowane,
  • zaciemniające,
  • rolety rzymskie,
  • moskitiery dachowe
  • markizy dachowe,
  • dachowe rolety zewnętrzne i wiele innych.

Skontaktuj się z nami i poproś o ofertę!